Zlaté Hory - Písečná B

23.10.2011 19:09

23.10. 2011    ZLATÉ  HORY ,,B“ – PÍSEČNÁ ,,B“  2:1  (1:1) 

 

branky:  Charalambidis Vít, Dočekal J.
 
Sestava:
Volčík – Závěšický, Pluhařík, Hinšt, Setla – Dočekal J., Šmoldas (78´Gross), Bota, Šos Mich. (67´Husveth T.) – Charalambidis Vít (74´Vodák), Barinec
 
Začátek utkání nám dal vzpomenout na nepodařený výkon z minulého zápasu ve Skorošicích. Opět nás provázela řada nepřesností, zbytečně jsme ztráceli balony, nepřihráli si jednoduché nahrávky a hostům jsme nechávali příliš volného prostoru. Toho také soupeř využil v 17.min., když jsme lehkomyslně přišli na půlce o míč, hostující hráči zakombinovali a po pěkné střele zpoza hranice šestnáctky se míč od tyče dostal za Volčíkova záda – 0:1. Poté zahrozila Písečná ještě jednou, ale naštěstí neúspěšně. Až od tohoto momentu se náš výkon začal zvedat a přišlo těsně před půlí i vyrovnání. To ve 44.min vyslal J. Dočekal krásný pas na Barince, ten z úhlu trefil pouze tyč, ale poctivě dobíhající Víťa Charalambidis zamířil přesně – 1:1. Ihned po rozehrání se pískal poločas.
V 50.min. padl rozhodující gól zápasu, když do Botovy nepřesné střely ve skrumáži strčil špičku kopačky J. Dočekal a pod padajícím brankářem hostů se míč pomalu dokutálel do sítě – 2:1. Na druhé straně zabránil vyrovnání Volčík, který se vrhl hostujícímu útočníkovi pod nohy a i když se hosté dožadovali penalty, kopal se pouze roh. Zbytek zápasu se dohrál bojovně mezi oběma šestnáctkami, bez nějakých větších příležitostí na obou stranách.