Zlaté Hory - Skorošice

23.05.2012 08:36

20.5. 2012    ZLATÉ  HORY ,,B“ – SKOROŠICE 8:0  (2:0)

Branky:  3xCharalambidis Vašek, 2xVodák, 1xCharalambidis Vít, Husveth T., Barinec (pen.)

Sestava:
Kovačevitý (63´Heža) – Setla (57´Vodák), Pluhařík, Hinšt, Karlík J. – Dočekal J., Husveth T., Charalambidis Vašek, Šos Mich. – Barinec, Charalambidis Vít

Poslední tým v tabulce k nám přijel pouze v deseti hráčích. Hned od začátku se soupeř zatáhl před vlastní bránu a do útoku se vydával pouze sporadicky. Naše hra nebyla také nijak oslnivá, hráli jsme hodně vlažně, zakončovali nepřesně a hlavně v první půli jsme si s obranným valem Skorošic nedokázali až na pár vyjímek příliš poradit. První gól padl v 8.min. To Mich. Šos doběhl zdánlivě ztracený balón, z čáry odcentroval a nabíhající Vašek Charalambidis z ,,voleje“ otevřel o tyč skóre 1:0. Pak jsme spálili několik dalších jasných příležitostí. Až ve 34.min. si Víťa Charalambidis došel pro penaltu, kterou bez problémů proměnil Barinec – 2:0. Tímto výsledkem skončil poločas, který byl však z naší strany spíše nepovedený.
Druhá půle již byla herně  i střelecky o něco lepší, ale i tak se konal festival zahozených šancí. Prim v nich hrál Mich. Šos, který zazdil sám snad pět tutovek. V 57.min zvýšil vedení T. Husveth, kdy po kličce brankáři dával do prázdné brány na 3:0. V 62.min. se na půlce vyhnul ofsajdové pasti střídající Vodák a po samostatném nájezdu na gólmana to bylo 4:0. Za další minutu se probil přes obranu Skorošic Víťa Charalambidis a obstřelení k tyči znamenalo navýšení stavu na 5:0.  V 80.min. střílel Vašek Charalambidis, zblokovanou střelu vrátil do vápna hlavou Husveth a Vodák skluzem dal na 6:0. V 81.min. po bratrské narážečce s Vítkem zakončoval přesně Vašek Charalambidis – 7:0. A výsledkově uzavřel utkání ten samý hráč v 88.min., když po Barincově vyhraném hlavičkovém souboji a přiťuknutí dosáhl zároveň i hattricku – 8:0