22.4. 2012  ZLATÉ  HORY ,,B“ – ST. ČERVENÁ VODA 2:4  (1:3)

Sestava:
Volčík – Závěšický, Pluhařík, Setla (78´Mrázek), Husveth T. (78´Karlík M.)  – Dočekal J., Bota, Šos Mar., Petroš (46´ Brückner) – Barinec, Charalambidis Vít
 Branky: Bota (pen), Dočekal J.

Utkání proti Staré Červené Vodě, která na jaře chytila slušnou formu, jsme nezačali špatně. V 11.min centroval před bránu Dočekal, ale Víťa Charalambidis netrefil tak, jak by si představoval-míč skončil vedle. Ve 14.min se po naší standartce odrazil míč k Barincovi, který vystřelil těsně nad břevno.Ve 25.min zakončoval ve velké šanci opět Barinec, ale jeho slabou střelu pokryl gólman hostí. Nedáš-dostaneš se potvrdilo po chvilce, a to ve 27.min, kdy Volčík tvrdou střelu ze standartky vyrazil pouze před sebe, k útočníkovi hostí, který trefil přesně šibenici – 0:1. Ve 32.min jsme lehkovážně ztratili míč před naší šestnáctkou a Volčík se po střele umístěné přesně k tyči natahoval marně – 0:2. Ve 38.min bylo ještě hůř. Po rohovém kopu byla celá naše obrana nedůsledná a hosté si v našem pokutovém území dělali co chtěli. To znamenalo změnu stravu na 0:3. Jiskřička naděje nám svitla ve 44.min, kdy po faulu na Botu se ten samý hráč postavil k zahrávání penalty a snížil na poločasových 1:3. Hráči Staré Červené Vody ze tří šancí využily všechny, my dali pouze penaltu a jinak jsme byli v zakončení dosti nepřesní.
Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním se o body ještě poprat. A hned ve 48.min to bylo už jen o gól. Po našem rohu a zmatku před bránou se na dvakrát trefil hezky J.Dočekal – 2:3. Měli jsme ještě mnoho času k otočení zápasu, ale hosté pozorně bránili. V 70.min přišla z jejich strany přece jen chyba. Po špatně zahrané malé domů ukořistil míč Barinec, ve vápně jej brankář hostů srazil, ale tentokrát zůstala píšťalka hlavního rozhodčího němá. A tak v 73. min hosté zpečetili naší první domácí prohru, když dali výstavní gól ze zhruba 40-ti metrů – 2:4.
St. Červená Voda byla v zakončování efektivní a my až na vyjímku zcela jaloví, to utkání rozhodlo.