Zlaté Hory - Supíkovice 6:2 (5:2)

15.05.2012 14:39
Branky: 4x Tománek, 1x Lhoťan, 1x Bánovčan

Sestava: Šuranský - Sekanina, Král - Sotiropulos, Lhoťan, Tománek, Bánovčan, Jasan, Hůževka, Andráško - F. Kmínek, Bastl, Juřík

Další domácí utkání jsme odehráli v deštivém počasí proti "papírově" slabším Supíkovicím. Do konce sezóny zbývá 6 kol a my si už na tréninku řekli, že se pokusíme všechny utkání vyhrát. Proto jsme si nepřipouštěli, že by jsme v tomto zápase měli klopýtnout.
 Takřka všechny góly padly už v 1. poločase. Nebýt jedné laciné branky a více našich proměněných šancí, mohli jsme jít do kabin s daleko větším brankovým rozdílem. I přes nepřízeň počasí se kluci snažili, bojovali o každý míč a pokoušeli se střílet na bránu z každé pozice. Výsledkem toho bylo jednoznačné vedení, do kabin se šlo za stavu 5:2 pro nás!
 Druhá půle už tak záživná na góly nebyla, trefil se pouze Bany. Hosté v druhé půli značně polevili, nestíhali se vracet a proto jsme chodili do útoku v přečíslení, které jsme bohužel nedokázali využít. Vyhráli jsme tedy zaslouženě 6:2, povinné tři body zůstali doma!