Zlaté Hory - Supíkovice

27.03.2012 20:20

 

25.3. 2012    ZLATÉ  HORY ,,B“ – SUPÍKOVICE 0:0  (0:0) 

 

Sestava:
Kovačevitý – Závěšický, Pluhařík, Karlík M. (75´Dočekal T.), Setla  – Dočekal J. (65´Šmoldas), Bota, Petroš, Brückner – Barinec, Husveth M. (54´Mrázek)
 
 
 
     Tabulkové sousedství obou týmů předpovídalo vyrovnané utkání. S ohledem na fakt, že se potkal první s druhým však příliš fotbalových kvalit zápas nepřinesl. Byl to spíše boj uprostřed hřiště s řadou nepřesností a bez výraznějších gólových příležitostí, snad mimo šancí na obou stranách v úvodu utkání a pak v polovině druhého poločasu. To nejprve ve 3.min. nejistě zasáhl náš brankář Kovačevitý a míč vykopával z prázdné brány Setla a na druhé straně po hezkém průniku a centru Brücknera přestřelil za tří metrů hlavou Petroš. Zbytek poločasu se odehrával pouze po šestnáctky obou týmů. Za zmínku snad stojí jen povedená střela J. Dočekala těsně vedle šibenice a pak závar v našem malém vápně, kdy jsme ale Supíkovicím ani z několika pokusů nedovolili míč dotlačit do brány.
   Druhá půle přinesla stejný obraz hry, jako úvodní pětačtyřicetiminutovka. Až v 63.min. se proháčkoval ze středu hřiště Brückner ke střele, ale míč z pod břevna vytáhl gólman Supíkovic na roh. My jsme měli velké štěstí v 68.min., kdy zazdil supíkovický hráč jasnou tutovku a z malého vápna vysoko přestřelil naší odkrytou bránu. Do konce utkání se již nic důležitého neudálo a nepříliš pohledné utkání tak skončilo bez branek. My jsme si tak udrželi náskok dvou bodů na první pozici.