Zlaté Hory - Troubky

10.06.2012 13:13

9. 6. 2012             ZLATÉ HORY – TROUBKY             2:2 (2:1)               BIEDRAVA, MINKA

Urban – Dočekal (63´ Šos), Křivan, Škoda, Martinka – Žáček (70´ Petroš), Biedrava – Charalambidis, Minka (83´ Karlík), Plhák – Brűckner.

V posledním domácím utkání letošní sezóny 2011/2012 jsme přivítali Troubky. Chtěli jsme navázat na předcházející dvě výhry. Utkání lépe zahájili hosté, dobře kombinovali, byli aktivnější. První šanci na vstřelení gólu měli hosté v 17. min., když po zahraném rohovém kopu naštěstí stříleli mimo branku. V 20. min. přihrál Brűckner Plhákovi, ale ten v dobré pozici nezasáhl míč. V 21. min. nezakončil naší akci Biedrava a z následného protiútoku jsme dostali gól, když ve vápně fauloval hostujícího hráče Křivan a rozhodčí odpískal penaltu, kterou hosté proměnili Stokláskem – 0:1. V 26. min. byl faulován Plhák a z následného přímého kopu Minky Biedrava hlavou vyrovnal – 1:1. V 30. min. nebezpečně vystřelily Troubky, ale Urban střelu vyrazil na roh. V 34. min. měli hosté další příležitost ke vstřelení gólu, ale z 10 metrů přestřelili naši bránu. V 38. min. zahrával další přímý kop Minka, ale jeho střelu brankář hostí vyrazil. Ve 40. min. byl v šestnáctce faulován Brűckner a rozhodčí odpískal penaltu. Proti tomuto výroku protestoval brankář hostů, který byl následně po zásluze vyloučen a do brány se postavil hráč z pole. Penaltu proměnil Minka – 2:1. Do konce poločasu se skóre již nezměnilo.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, že chceme často střílet na bránu a přidat další branku. To se nám ale vůbec nepodařilo. V 56. min. vystřelil Žáček, ale jeho střelu brankář vyrazil na roh. To byla naše jediná nebezpečná střela za celý druhý poločas. Poté hráli především hosté a byli lepším týmem na hřišti, i když hráli v deseti. V 57. min. chytil nebezpečnou střelu hostů Urban. V 65. min. vystřelil Stoklásek, Urban neudržel tečovaný míč a před čárou už ho nedokázal chytit – 2:2. Hned o dvě minuty později měly Troubky další šanci, ale přestřelily bránu. V 68. min. nadvakrát dobře zasáhl Urban proti další střele. V 71. min. měli další tutovku hosté, ale opět naštěstí pro nás přestřelili. V 74. min. našel Petroš Plháka, ale ten gól nedal. Zápas nakonec skončil remízou 2:2, za kterou můžeme být rádi, protože hosté měli několik dobrých příležitostí ke vstřelení gólu a mohli si na cestu přibalit tři body. My jsme nenavázali na dobrý výkon z Litovle. Poslední utkání sezóny nás čeká příští neděli v Kozlovicích.