Zlaté Hory - Vápenná 9:4 (4:1)

22.10.2011 12:44
Branky: Tománek 4x,Kmínek P,Kmínek F.,Bánovčan,Sotiropulos,Jasan

Sestava: Šuransky - Sekanina,Lhoťan,Král - Kmínek P.,Tománek,Sotiropulos,Hůževka,Jasan,Pavlásková - Kmínek F.,Bánovčan,Andráško,Juřík.

Proti Vápenné,která přijela v oslabené sestavě jsme skórovali už ve 3. minutě utkání.To si Aleš narazil s Patrikem a nechytatelnou ranou vstřelil první ze svých čtyř branek.V 6.minutě  se po rohovém kopu ujímáme vedení 2:0.Bany ve schrumáži před bránou se zmocnil míče a nedal golmanovi šanci.V 8.minutě zvyšuje na 3:0 Kuba střelou pod břevno.V 10.minutě po prostřídání na hřiště nastupuje celá sedmička našich mladších hráčů.Hrají výborně.Lukáš v obraně hrál excelentně,bohužel po jednou průniku a špatném chycení míče Adrianem soupeř snižuje na 3:1.Po deseti minutách se sestava  opět prostřídala a Aleš svou další střelou uzavírá poločasové skóre na 4:1.
Ve druhém poločase jsme se dále snažili kombinační hrou navýšit skóre.Po dvou brankách Aleše a jedné Fildy zvyšujeme na 7:1.Za tohoto stavu jsou na hřiště opět naši nováčci.Bohužel i přes velikou snahu na soupeře nestačí a ten snižuje na 7:4.Po dalším prostřídání uzavíráme výsledek na konečných 9:4.