6.11. 2011    ZLATÉ  HORY ,,B“ – VELKÁ KRAŠ  8:1  (3:0)

branky:  4x Barinec, 2x Vodák, Šmoldas, Závěšický

Sestava:
Volčík – Dočekal J., Pluhařík, Závěšický, Setla – Šos Mich. (50´Petroš), Šmoldas, Bota, Barinec – Charalambidis Vít, Vodák

Proti patnáctému týmu tabulky jsme herně na poslední zápas v Jeseníku nenavázali. I když utkání moc fotbalové krásy nepobralo, alespoň se nám podařilo vstřelit osm branek. Úvodní tři naše góly padly v první dvacetiminutovce. Nejprve po narážečce s Vodákem otevřel skóre Barinec – 1:0. Při druhé brance po přesné nahrávce Šmoldase přehodil vybíhajícího gólmana Vodák – 2:0. A poločasový výsledek stanovil opět Barinec, který odražený balón trefil z hranice šestnáctky technicky na vzdálenější tyč – 3:0. Poté kvalita hry upadla, přizpůsobili jsme se ne příliš fotbalovému soupeři a do konce poločasu se náš brankostroj zaseknul.
Druhá půle výrazné herní zlepšení nepřinesla. I přesto se trefili do sítě hostů ještě Vodák a Závěšický po dorážkách, Šmoldas, který spíše nahrával, ale míč prošel až do sítě a hattrick dovršil z penalty Barinec. Stejný hráč nakonec uzavřel náš gólový příděl, přesně umístěnou ranou z úhlu. Hostům se podařilo vsítit alespoň čestný gól z penalty, i když ještě dva jejich samostatné nájezdy po chybách v naší obraně vychytal Volčík.