16.6. 2012   ZLATÉ  HORY ,,B“ – VELKÉ KUNĚTICE  2:1  (1:0)

Branky:  Vodák, Charalambidis Vít

Sestava:
Kovačevitý – Setla, Pluhařík, Karlík J., Husveth T.  – Dočekal J., Bota, Šos Marcel (46´Harazin), Šos Michal – Vodák (46´Mrázek), Charalambidis Vít (60´Husveth M.)

Duely s Velkými Kuněticemi nikdy příliš fotbalovosti nepřinesli a potvrdilo se to i tentokrát, když jsme se za velkého horka k povinným třem bodům spíše protrápili. Rozdíl ve skóre mohl být přece jen větší, ale opět jsme se v utkání věnovali již ,,oblíbené jarní disciplíně“ – neproměňování šancí, a to i těch zcela vyložených.
Do vedení jsme šli v 9.min. po akci Dočekala, který zatáhl míč do vápna, zasekl, nahrál pod sebe Vodákovi a ten na dvakrát překonal gólmana hostí Frantu Vránu – 1:0. Zbytek poločasu se hrála nepohledná hra, plná nepřesností. I tak se dostali ještě k samostatným nájezdům na bránu postupně Charalambidis, Vodák a Bota, ale ani jeden si nepočínal při zakončení přesně.
Začátkem druhé půle jsme vedení navýšili, když v 52.min. centroval opět Dočekal, Vrána míč neudržel, vypadl mu přímo k Mrázkovi, ten přiťukl ještě Charalambidisovi a jeho střela zblízka znamenala změnu stavu na 2:0. V 60.min. vyslal zhruba z 30-ti metrů povedenou ránu Karlík, ale míč skončil jen na spojnici tyče a břevna. V 63.min. po ojedinělé akci hostů zasáhl nedůrazně Kovačevitý a vracející se Karlík si nešťastně srazil míč do vlastní sítě – 2:1. Tento stav pak vydržel až do konce, protože ani Mrázek, ani M. Husveth a ani Michal Šos nebyli při svých gólovkách úspěšní. Tímto vítězstvím jsme potvrdili úspěšnou druhou tabulkovou pozici v letošním ročníku OP.