Zlaté Hory - Velké Losiny

26.05.2012 21:26

 

26. 5. 2012          ZLATÉ HORY – VELKÉ LOSINY                    5:0 (1:0)              

CHARALAMBIDIS 2x, KŘIVAN, BRŰCKNER, BIEDRAVA

Urban – Martinka, Škoda, Křivan, Dočekal – Charalambidis, Minka (78´ Pluhařík), Plhák (85´ Petroš) – Barinec, Brűckner (74´ Karlík).

 

V tomto zápase nám chyběl dlouhodobě zraněný Chovan a omluvení byli Žáček, Šos a Závěšický, proto doplnili kádr hráči z B-mužstva. Jako první si vytvořili šanci hostující hráči v 11. min., ale naštěstí stříleli nad naši bránu. V 13. min. nahrával ve vápně Plhák Barincovi, ale ten přestřelil prázdnou branku. O minutu později střílel Minka, ale vedle tyče. V 17. min. zahrávali ze 17 přímý kop hosté, naštěstí střela branku těsně minula. V 20. min. měli další šanci hosté, útočník však zaváhal a po zákroku obránce naši branku netrefil. Rozhodující moment utkání proběhl v 21. min., kdy nepřesný odkop brankáře hostů vystihl Barinec. Jeho střelu brankář vyrazil rukou před šestnáctkou a za tento zákrok byl vyloučen. Hosté přijeli bez náhradního brankáře a do branky se postavil hráč z pole. Následný přímý kop jsme ale nevyužili. V 28. min. byl ve vápně faulován Brűckner, ale rozhodčí penaltu neodpískal. V 32. min. našel Biedrava Charalambidise, a ten vstřelil první gól utkání – 1:0. Další tutovku jsme měli v 42. min., kdy si na tečovanou střelu Plháka naběhl Barinec a hlavou dával nad. V 44. min. zahrával přímý kop Minka a Křivan přestřelil prázdnou branku. Do kabin se tedy šlo za stavu 1:0.

Hned na začátku druhého poločasu v 47. min. vystřelil Biedrava a jeho střela byla tečována na roh. Z následného rohového kopu Minky dal hlavou branku Křivan – 2:0. V 65. min. byl vyloučen Barinec za urážku pomezního rozhodčího. Hosté však neměli síly na zvrat, navíc byl v 70. min. v šestnáctce faulován Biedrava  a rozhodčí odpískal penaltu, kterou proměnil Charalambidis – 3:0. Zápas tak byl rozhodnut a hosté rezignovali. V 71. min. vystřelil Plhák, ale jeho střela šla těsně nad branku. V 72. min. navýšil naše vedení Brűckner – 4:0. V 75. min. nahrával Plhák pod sebe na Biedravu, a ten z pěti metrů přestřelil. V 76. min. po akci Charalambidise zvýšil Biedrava na 5:0. V 78. min. zasáhl dobře Urban a vyrazil míč z přímého kopu na roh. V 88. min. mohl dosáhnout hattricku Charalambidis, ale vystřelil těsně vedle. Do konce zápasu se již skóre nezměnilo a konečně jsme na jaře na domácí půdě vyhráli!!!