Zlaté Hory - Želatovice

29.04.2012 11:44

 

28. 4. 2012      ZLATÉ HORY – ŽELATOVICE              1:2 (1:1)          PLHÁK

Urban – Biedrava, Martinka, Křivan, Karlík – Šos (69´ Petroš), Žáček (58´ Brűckner), Minka (82´ Závěšický), Plhák – Škoda, Charalambidis.
 
Do dalšího zápasu jsme nastoupili bez zraněného Chovana a se změnami v rozestavení, když v útoku nastoupil Škoda a na jeho místo se posunul Martinka. Hned v 1. min. utkání jsme mohli inkasovat, ale proti střele želatovického hráče zasáhl dobře Urban. Ve 3. min. jsme se ujali vedení po střele Plháka – 1:0. V 8. min. mohli hosté vyrovnat, ale Urban mužstvo opět podržel. Ve 39. min. hosté srovnali stav utkání, když nepovedený centr Koplíka z pravé strany skončil k překvapení všech v naší brance – 1:1. Hosté byli v prvním poločase lepší, lépe kombinovali a přehrávali nás především v záložní řadě.
Do druhé půlky jsme nastoupili s tím, že chceme dát další branku a naplno bodovat. V 50. min. se ale po našem špatném odkopu zmocnili hosté míče, následoval centr před branku na neobsazeného nejlepšího střelce Želatovic Dlouhého – 1:2. Hosté se stáhli do obrany a hrozili z rychlých protiútoků. Zvýšený pohyb našich hráčů znamenal hru na polovině hostů, ale do brankových šancí jsme se dostávali velmi obtížně. V 60. min. našel přesnou přihrávkou Charalambidis Brűcknera, ale ten střílel pouze nad bránu. V 64. min. opět dobře zasáhl Urban. V 72. min. prodloužil míč Škoda na Charalambidise, ale brankář hostí byl u míče včas. V 75. min. se po přímém kopu dostal míč k Martinkovi, ale ten z 10 m přestřelil. V 85. min. vstřelil gól Škoda, ale rozhodčí nám regulérní branku neuznali, pro údajný ofsajd. V 88. min. jsme měli možnost přímého kopu ze 17 m. Ani tuto šanci jsme nevyužili. V 89. min. vystřelil nad branku Plhák. V nastaveném čase mohl ještě vyrovnat Charalambidis, ale ani tato střela nemířila do branky. Zápas tak skončil naší prohrou 1:2 a stále čekáme na jarní vítězství na domácím hřišti.