Zlaté hory - Žulová 6:1 (4:1)

28.05.2012 17:59
Sestava: Šuranský - Sekanina, Tománek, Král - Sotiropulos, P. Kmínek, Lhoťan, Bánovčan, Jasan, Hůževka, Pavlásková, Andráško - F. Kmínek, Bastl, Juřík

Branky: 2x Tománek, 2x Bánovčan, 1x F. Kmínek, 1x Lhoťan

Jedno z posledních domácích utkání jsme odehráli proti celku z Žulové, která nám v tabulce se stejným počtem bodů dýchala na záda. Proto jsme k tomuto zápasu soustředili veškerou pozornost a chtěli jsme získat 3 body, které by nám pomohly zajistit si krásné čtvrté místo. Už půlhodinová předzápasová rozvička dokazovala, že chceme od prvních minut zápasu okamžitě strhnout vedení na naší stranu.
 První půle přesně ukázala, jakým směrem se bude zápas ubírat. Od počátku utkání jsme na soupeře vletěli a vytvořili jsme si mnoho šancí, ze kterých jsme za pár chvil vytěžili i góly. Žulová byla zaskočená s jakou vervou jsme do zápasu naskočili a chvílemi to vypadalo, jako hra kočky s myší. Kluci hráli opravdu krásně, místy to ani nepřipomínalo hru benjamínků, ale daleko starších a vyspělejších kluků. Soupeři se sice podařilo dát kontaktní gól na 2:1, ale my jsme opět zapli a do poločasu strhli vedení na 4:1 v náš prospěch.
 Ikdyž v druhé půli padly "pouze" dvě naše branky, zápas pokračoval ve stejném duchu. Kluci se neustále tlačili přes pohledné kombinace do útoku a nechybělo moc, aby jsme soupeři neuštědřili daleko větší výprask. Zápas skončil až překvapivě 6:1 pro nás a my si s přehledem upevnili 4. místo v tabulce.
 Chtěl bych opravdu moc poděkovat celému mužstvu za předvedenou hru, byla vážně radost se na to dívat - nejlepší výkon jara!!