ŽULOVÁ - ZLATÉ HORY 2:10 (1:5)

07.09.2013 10:40

Sestava – Kovačevitý – Koryťák, Lukáč, Motloch, Vavrušák – Kajaba, Šnyrch, Šústek, Andrušík – Bruckner, Klembara, střídali: Šiška, Švarc, Kmínek, Piterka, Jasan
Branky: 3x Klembara, 2x Brückner M., Vavrušák, Andrušík, Motloch, Šnyrch, Jasan
K utkání jsem odjeli s pěti náhradníky a cíl byl po minulé drtivé porážce jasný – zvítězit. Soupeř si však v prvních deseti minutách vypracoval dvě velké šance, které skvěle zlikvidoval Koča. Poté však v 11 min po faulu na Vavrušáka zahrával Andrušík trestný kop a Vavrušák pohotově nohou z malého vápna vstřílí úvodní branku utkání 0:1. V 16 min. Šůstek zahrával další trestný kop, Klembara ve vápně hlavou prodloužil na zadní tyč, kde nabíhal Motloch a nekompromisně levou nohou vstřílí druhou branku 0:2. V 19. Min. Andrušík vysunul Bruknera, který z hranice šestnáctky vstřílí třetí branku 0:3. Ve 28 min. se po akci z levé strany šikovně uvolnil Jasan a nádherně podél gólmana upravuje na 0:4. Ve 36 min zahrával Andrušík roh a Klembara hlavou upravuje na 0:5. Po delší době se soupeř po naší chybě dostal ve 42 min. do šance a vstřílí svou první branku a upravuje tak poločasový výsledek na 1:5.
Do druhého poločasu jsme opět vstoupili velmi aktivně a již ve 48 min.po přihrávce Andrušíka špičkou na hranici malého vápna Klembara upravuje na 1:6. V 50 min. Klembara z hranice šestnáctky vymetl šibenici a vstřelil tak svou třetí branku utkání 1:7. Ihned v 52 min. Šnyrch opět z hranice šestnáctky prostřeluje levou nohou jejich gólmana 1:8. V 84 min Brukner z 20 metrů volejem vstřílí branku 1:9. Chvíli na to v 86 min. Andrušík zcela po zásluze vstřílí svou první branku 1:10. V poslední minutě utkání ještě soupeř stačil snížit z hranice šestnáctky a výsledek upravili na konečných 2:10.
Síla soupeře se nedala měřit s předešlým soupeřem ze Šumperka. Přesto všem klukům děkuji za přístup k tomuto utkání a jejich týmovému výkonu.